Okrągłe dywany in & out - sposób na niebanalne wnętrze!

   0Komentarze
Okrągłe dywany in & out - sposób na niebanalne wnętrze!

Dywany mają wiele zalet, o czym świadczy ich praktyczność oraz walory estetyczne. Na pewno dywan ociepla wnętrze, sprawia, że staje się ono bardziej przytulne, a także pozwala podkreślić styl, w jakim pomieszczenie zostało urządzone. Nic zatem dziwnego, że dywany są tak bardzo pożądane i to nie tylko w naszych mieszkaniach, ale również w miejscach takich jak balkony, tarasy czy letniskowe altanki. Zatem, jak dopasować dywan do pomieszczenia, aby spełniał swoje funkcje i zachwycał wyglądem?

Dostępność dywanów jest ogromna, dzięki czemu z łatwością możemy kupić taki, na jakim nam zależy. Możemy wybierać spośród dywanów, które mają długie włosie, krótkie, mogą być prostokątne, kwadratowe, owalne lub okrągłe. I to właśnie te ostatnie zasługują na szczególną uwagę, jeśli poszukujemy dywanu in&outdoor, ponieważ są urocze, funkcjonalne i dostępne w różnych wzorach.

Okrągły dywan in&outdoor

Dywan okrągły to bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Z uwagi na to, że okrąg wprowadza dynamikę, to za pomocą takiego dywanu możemy ożywić taras czy salon. Co do wzoru, to powinien być on dopasowany i spójny z resztą dodatków. Jeżeli szukamy czegoś stonowanego, możemy postawić na jednolite kolory lub bardzo delikatne wzory. Bardzo elegancko i efektownie będzie się prezentował dywan sznurkowy, np. Sensa w kolorze szarym. Ale jeśli wolimy coś ciemniejszego, wtedy doskonałym wyborem będzie dywan sznurkowy Sensa czarny. Okrągły dywan w ciemnych kolorach będzie idealny na zewnątrz, ponieważ nie będzie na nim widoczny brud. Musi być też dopasowany do miejsca, w którym ma się znaleźć. Oferujemy dywany na wymiar w bardzo atrakcyjnych cenach i w bogatym wzornictwie.

DYWAN SZNURKOWY MOON IN&OUTDOOR PALMY

Dywan okrągły sznurkowy

Kupując dywan na zewnątrz: na taras, balkon, albo do ogrodu, musimy zwrócić uwagę na to, żeby był on uszyty ze specjalnego materiału. Na pewno w takich miejscach odpadają wszystkie dywany z długim włosiem, ponieważ byłoby to rozwiązanie niepraktyczne. W runie gromadziłyby się trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Stąd też najlepiej sprawdzają się dywany sznurkowe, których posiadamy sporą kolekcję, a ich ogromnym atutem jest to, że aby je wyczyścić, wystarczy, że użyjemy szlauchu i polejemy go wodą. Takie okrągłe dywany tworzą idealne warunki do relaksu, jak również są nieocenioną strefą zabawy dla dzieci, zapewniając im komfort i wygodę. Szukając dywanu outdoor, warto postawić na ciekawy motyw. Przykładem takiego oryginalnego dywanu w sam raz do ogrodu czy na taras jest dywan sznurkowy Moon z motywem palmy.

Dywany okrągłe in&outdoor to wysoka jakość, solidność wykonania, trwałość i łatwość czyszczenia. Stanowią praktyczną ozdobę zarówno pomieszczeń, jak i balkonów, tarasów i ogrodów.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz