×
Rzepy Antypoślizgowe pod dywany, chodniki, wykładzinę
  • Obecnie brak na stanie

Akcesoria do podłóg, dywanów i wykładzin

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do zamontowania wykładziny i ustabilizowania dywanu. W galerii sklepu Dywaneo.pl prezentujemy akcesoria do wykładzin, czyli taśmy, rzepy i maty antypoślizgowe. Produkty służą do stabilnego i trwałego umocowania kobierca. Oznacza to, że możesz swobodnie korzystać z pomieszczenia, bez obawy przed upadkiem, na skutek przesuwania się tekstyliów. Taka gwarancja stabilności ma szczególne znaczenie w pomieszczeniu, z którego korzystają małe dzieci i seniorzy, dlatego akcesoria do montażu wykładzin są obowiązkowe w przedszkolach, świetlicach czy też domach opieki. Wszystkie produkty są również stosowane w domowym użytku. 

Akcesoria do wykładzin 

Najbardziej popularne są dwustronne taśmy, które zapewniają szybkie i proste montowanie dywanów nawet na chropowatej powierzchni, dzięki mocnej warstwie z kleju kauczukowego. Rzepy z kolei to akcesoria do wykładzin dywanowych, które tworzą taśmy pętelkowe i haczykowe. Taka struktura pozwala na wielokrotne łączenie i rozdzielanie elementów. Dodatkowo rzepy są samoprzylepne, co ułatwia ich przymocowanie do podłoża. Mają 45 mm szerokości i łatwo można je wsunąć pod rogi dywanu, które zabezpieczą przed zwijaniem. Produkty są idealne do unieruchomienia dywanu w salonie, chodnika w sypialni koło łóżka czy też wycieraczki przed wejściem. W galerii sklepu dostępne są również produkty do montażu wykładzin imitujących sztuczną trawę. 

Akcesoria antypoślizgowe pod dywany 

Jeżeli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania chodników, dywanów, wykładzin czy innego rodzaju kobierców warto zastosować maty antypoślizgowe. Produkty zapobiegają przesuwaniu się, ale także fałdowaniu runa, dlatego dywany czy też wykładziny dywanowe, jakie znajdują się na Twojej podłodze, będą dzięki takim akcesoriom eksponować płaskie i elegancko rozprostowane powierzchnie. Charakterystyczne jest to, że antypoślizgowe akcesoria do wykładzin są wykonane z gumowej siateczki, co gwarantuje nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale także stabilizację dywanu na każdym rodzaju gładkiej powierzchni. Dzięki temu akcesoria dywanowe od Dywaneo.pl zwiększają komfort chodzenia i zabezpieczają podłogę przed porysowaniem. 

Maty są mocne i trwałe, nie ulegają przetarciu. Ogromnym plusem jest to, że nie trzeba ich przyklejać, tylko wystarczy je rozłożyć pod dywanem. Produkty sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym i są łatwe w czyszczeniu – można je prać w temperaturze 30oC. Wszystkie antypoślizgowe akcesoria do dywanów cięte z rolki są dostępne w różnych szerokościach – od 60 do 160 cm. W ofercie dostępne są również maty pod pralkę, nakładki na schody oraz produkty ochronne pod stoły i krzesła, zapobiegające przed zarysowaniem podłogi.