×
Ociekacz na buty
  • Obecnie brak na stanie

Ociekacze na buty i podkładki pod obuwie

W tej kolekcji znajdziecie Państwo praktyczny ociekacz na buty, który uchroni Waszą podłogę przed zachlapaniem, a elegancki dywan przed niepożądanym zabrudzeniem. Produkty są niezawodne w deszczową pogodę – to chodniki nowoczesne do przedpokoju, które mogą idealnie wpisywać się w design pomieszczenia. Szczególnie sprawdzają się w mieszkaniach w bloku, kawalerkach oraz niewielkich przedsionkach lub wejściu, które jest otwarte bezpośrednio na salon.

Mata na buty do przedpokoju

Ociekacze na buty wcale nie muszą zdominować stylizacji pomieszczenia – wybierz tylko pasujący model z galerii sklepu Dywaneo.pl. Każdy produkt to w zasadzie wygodna mata pod buty, którą można łatwo przenosić i czyścić – wystarczy tylko włożyć produkt do wanny lub prysznica i zmyć z niego brud wodą. W asortymencie znajdziesz zarówno gładkie warianty, jak i gumowy ociekacz na buty z nadrukiem. Do wyboru masz rodzaje w neutralnej kolorystyce, która sprawdzi się dobrze w już urządzonym wnętrzu. Brązowa, beżowa czy szara mata na buty nie tylko idealnie się wkomponuje w styl pomieszczenia, ale ochroni również podłogę przed zarysowaniami – najczęściej piaskiem, jaki dostaje się do domu pod podeszwą obuwia. Dzięki produktom możesz dodatkowo wprowadzić element dekoracyjny, wybierając ociekacz na buty imitujący powierzchnię z kamieni lub z uroczym nadrukiem „Welcome”.

Gumowe ociekacze do butów

Asortyment prezentuje również jednolite warianty, jednak niezależnie od modelu, podkładka na buty ma wystające krawędzie z wysokogatunkowej gumy, które blokują wydostanie się nieczystości na zewnątrz. To jakościowe produkty, które nie emitują nieprzyjemnego zapachu tworzyw sztucznych, ale są neutralne. Do wyboru masz prosty ociekacz do butów, ale także wersje z asymetryczną krawędzią w falistej formie. Produkt sprawdzi się również jako podkładka pod miski dla czworonożnych pupilów. Wszystkie ociekacze pod buty są wytrzymałe oraz nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Koniecznie zapoznaj się z całą kolekcją i wybierz swój ulubiony model!