×
Cena
-
Szerokość
3m Sztuczna Trawa 30mm Ideal...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

  • Sale -18%
3m Sztuczna Trawa 38mm Perfect...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

  • Sale -50%
1m Sztuczna Trawa 30mm Ideal...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

1m Sztuczna Trawa 12mm Hawana Na...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

4m Sztuczna Trawa 38mm Perfect...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

1m Sztuczna Trawa 38mm Perfect...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

  • Sale -10%
2m Sztuczna Trawa 38mm Perfect...

 Wykładzina sprzedawana w 1 m2

  • Sale -20%
2m Sztuczna Trawa 30mm Ideal...

4m Sztuczna Trawa Zielona Wimbledom

Cena dotyczy 1m2

Wykładziny na balkon - sztuczna trawa

Wykładzina sztuczna trawa: na tarasy i balkony

Sztuczna trawa poprzez swój naturalny kolor runa i dużą wytrzymałość, pozwala stworzyć piękny ogród, balkon bądź taras. W asortymencie posiadamy szeroki wybór wykładzin sztucznej trawy, które zostały wyprodukowane metodą igłowania, gwarantując trwałość i wysoką funkcjonalność. Każda wykładzina typu sztuczna trawa nie wymaga nawadniania oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych, znajdując szerokie zastosowanie w ogrodach, obiektach sportowych, a także na przydomowych tarasach i balkonach.

Wykładziny sztuczna trawa na balkon, które nie wymagają pielęgnacji

Wykładziny sztuczna trawa to produkty, które doskonale imitują naturalną zieloną roślinność, zachowując trwałe kolory nawet w trakcie wieloletniego użytkowania. Każda tego typu wykładzina posiada starannie przycięte runo, dzięki czemu sztuczna trawa nie zapada się i cały czas jest sztywna. Sztuczna trawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i działanie intensywnego promieniowania słonecznego, a dodatkowo doskonale przepuszczają wodę. Atutem każdej sztucznej trawy jest także fakt, iż produkty te znakomicie dodają prestiżu i potęgują estetykę wnętrza.

Wykładziny na balkon – wykreuj relaksujący klimat na zewnątrz domu 

Produkty z tej kolekcji pomogą Ci stworzyć zielony zakątek nawet tam, gdzie jest to praktyczne niemożliwe. Nic nie szkodzi, że wykładziny na balkon mają formę sztucznej trawy, ponieważ cechują się pozytywnym wpływem na Twoje samopoczucie. Przede wszystkim soczysta zieleń redukuje stres, koi zmysły i pozwala odpocząć oczom. 

Choć taka dekoracja balkonowej podłogi nie jest żywą murawą, ma zbliżone do niej właściwości. Przykuwa uwagę kolorem i strukturą, dlatego skutecznie odrywa od niepokojących myśli, gwarantując wyciszenie. Możesz na takim podłożu ustawić skrzynki i doniczki z żywymi roślinami oraz dekoracyjne ozdoby w postaci lampionów, girland i metalowych ozdób, które dodadzą Twojemu balkonowi uroku. Dzięki sztucznej trawie wykreujesz miejsce, w którym będziesz mógł na chwilę zapomnieć o rzeczywistości.

Wybierz wykładziny sztuczna trawa na balkon i stwórz miejsce z charakterem

Zieleń przykuwa uwagę, dlatego taka powierzchnia jest doskonałą dekoracją balkonu – będzie magnetyzować oryginalnym wyglądem o każdej porze roku, nawet w szare i deszczowe dni. Decydując się na ekonomiczną, sztuczną trawę, wybierasz ciekawą aranżację balkonu, którą wyróżnisz się wśród szarych, betonowych wnęk. To podkreśli Twój gust i dbałość nie tylko o wnętrze domu czy mieszkania, ale także miejsce, które je otacza. 

Produkty z naszej kolekcji są na tyle miłe w dotyku, że będą stanowiły miły masaż dla gołych stóp latem. Wybierając wykładziny na balkon, decydujesz się tak naprawdę na dywany nowoczesne, z których pomocą wykreujesz domowy klimat oraz swoją własną, prywatną oazę spokoju! 

Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!