Dywany Okrągłe 

Atrakcyjne dywany okrągłe nieco zrywają z modą na prostokątne produkty. Już sam kształt przykuwa uwagę i jest w stanie rewelacyjnie zmienić proporcje salonu, sypialni czy biura. Poza tym dywany okrągłe, jakie oferujemy na dywaneo.pl, dostępne są w szeregu różnorodnych wariantów, więc bez problemu można dopasować kolorystykę i wykończenie do nowoczesnych, stylowych czy tradycyjnych przestrzeni.

Okrągłe dywaniki do salonu czy pokoju dziecięcego

Popularność dywany okrągłe zawdzięczają przede wszystkim modzie na oryginalne dodatki. Często są również produkowane na indywidualne zamówienie, a ich nieszablonowy charakter sprawia, że są niezwykle wyrazistym elementem aranżacji. Świetnie sprawdzają się w przestrzeniach reprezentacyjnych, w salonach, choć nie da się ukryć, że okrągłe dywaniki rewelacyjnie prezentują się w pokojach najmłodszych i prowadzili tam bardzo przyjazną atmosferę. W takim wypadku warto wybierać produkty miękkie, trwałe i utrzymane w przyjaznej kolorystyce. Niech pojawiają się gwiazdki, serduszka czy też wizerunki przyjaznych zwierzątek rodem z najlepszych animacji. Warto pamiętać o tym, że dywany dla dzieci to nie tylko ozdoba, ale także przestrzeń zabawy, która niesamowicie rozwija kreatywność. W szeregu różnych propozycji można dopasować idealną dla chłopców i dziewczynek.

Przyjemny w dotyku dywan pluszowy będzie także świetnie chronić przed wychłodzeniem. To idealna propozycja do sypialni. Poza kolorem i wykończeniem bardzo ważna będzie wielkość dodatku oraz to, jak go wyeksponuje. Dywany okrągłe nie powinny zajmować całej powierzchni podłogi. Dzięki temu będą się świetnie prezentować. To dobra podstawa pod stół.

Nowoczesne dywany okrągłe i owalne

Okrągły dywan może być również położony przed telewizorem i strefą multimediów. Za każdym razem trzeba ocenić, jaki rozmiar będzie optymalny. Dywany sznurkowe okrągłe świetnie się komponują z meblami o podobnym kształcie. I dlatego są chętnie wybierane do wnętrz klasycznych, w których dominują zaokrąglone elementy i bardzo subtelne motywy. Taka przestrzeń będzie wyjątkowo klimatyczna. Sprawdź, jak okrągłe dywany będą się prezentować w Twoim domu.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów