Wykładziny 

Wykładziny do biura – sklep internetowy Dywaneo.pl

Wykładziny, które oferuje sklep internetowy Dywaneo.pl, to wciąż niesłychanie popularne materiały do wykańczania podłóg. W asortymencie posiadamy wykładziny do biura i do domu, a wszystkie cechują się profesjonalnym wykonaniem, wysoką jakością i funkcjonalnością. Z poszczególnymi rodzajami wykładzin można zapoznać się zarówno poprzez sklep internetowy, jak i odwiedzając nasze biuro stacjonarne w mieście Nowy Sącz.

Wytrzymałe wykładziny o wszechstronnym zastosowaniu

Jako profesjonalny punkt sprzedaży materiałów do wykańczania podłóg w Nowym Sączu, oferujemy szeroką gamę wykładzin do biur, mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Wszystkie wykładziny znajdujące się w naszym sklepie internetowym są wytwarzane przy użyciu nowoczesnych technologii, gwarantując wysokie bezpieczeństwo zdrowotne produktów. Zarówno wykładziny do biura, jak i domu, są dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów oraz faktur, by każdy klient mógł znaleźć idealny wyrób dla siebie. W celu szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami zapraszamy do biura zlokalizowanego w dogodnym miejscu na terenie miasta Nowy Sącz.

Polecamy szczególnie nasze wykładziny PCV!

Wybierz stylową wykładzinę w niskiej cenie!

Podkategorie

 • WYKŁADZINY PCV

  Tanie wykładziny PCV o różnych grubościach

  Wykładziny podłogowe PCV stanowią jedną z najbardziej rozbudowanych grup produktów w zróżnicowanych cenach, obejmując zarówno wyroby mieszkalne, jak i biurowe oraz przemysłowe. Dostępne w tej kategorii tanie wykładziny PCV nie pochłaniają wilgoci, doskonale chronią podłogę w trakcie użytkowania, a dodatkowo są odporne na mole, ugniatanie oraz działanie promieniowania słonecznego. Wszystkie wykładziny PCV, które oferuje nasz sklep internetowy są dostępne w ponadczasowych wzorach, kolorach i stylach, doskonale wpasowując się zarówno w klimat wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

  Wykładziny podłogowe PCV – prosty sposób na efektowną podłogę

  Tanie wykładziny PCV oferowane przez nasz sklep internetowy to prosty sposób na efektowne wykończenie podłogi i uzyskanie estetycznej ozdoby. Wykładziny podłogowe PCV to produkty, których ceny są dość różne i zależą między innymi od technologii produkcji oraz rodzaju zastosowanych materiałów. W asortymencie posiadamy szeroką gamę tanich wykładzin PCV, ale bardziej wymagającym klientom jesteśmy w stanie zaproponować wykładziny, których ceny są nieco wyższe, co wiąże się z ich podwyższoną jakością. Wszystkie wykładziny podłogowe PCV dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią ciekawą alternatywę dla pozostałych rodzajów podłoża.

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!

 • WYKŁADZINY Biurowe

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty! Polecamy szczególnie nasze wykładziny PCV!

 • WYKŁADZINY Dywanowe

  Wykładziny dywanowe trwałe i wygłuszające - sklep Dywaneo.pl

  Wykładziny dywanowe, które oferuje sklep internetowy Dywaneo.pl, stanowią niezwykle udane połączenie atrakcyjnego wzornictwa i kolorystyki z wysoką funkcjonalnością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie tanie wykładziny dywanowe zostały wyprodukowane w ten sposób, by nie przyciągać kurzu i bakterii, będąc jednocześnie doskonałą izolacją cieplną i akustyczną. Wykładziny dywanowe dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią świetną alternatywę dla klasycznych dywanów i innych materiałów do wykańczania podłóg.

  Tanie wykładziny dywanowe: szeroki wybór wzorów i kolorów.

  Nasz sklep internetowy oferuje wykładziny dywanowe pochodzące wyłącznie od znanych dostawców.

  Funkcjonalne i tanie wykładziny dywanowe

  Wykładziny dywanowe oferowane przez nasz sklep internetowy mogą być użytkowane w dowolnych pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych lub użyteczności publicznej. Wszystkie prezentowane w tej kategorii tanie wykładziny dywanowe są odporne na zabrudzenia i łatwe w pielęgnacji, zapewniając przy tym wysoki komfort stopom. Atutem tanich wykładzin dywanowych jest także szybkość montażu, dzięki czemu w ciągu kilku chwil możemy uzyskać estetyczną i miłą dla oka ozdobę powierzchni.

  Tanie wykładziny dywanowe: szeroki wybór wzorów i kolorów.

  Nasz sklep internetowy oferuje wykładziny dywanowe pochodzące wyłącznie od znanych dostawców.

  Wykładzina dla Twojego domu i biura!

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty! Polecamy szczególnie nasze wykładziny PCV!

  Klasy użyteczności:

  Klasy trudnopalności:

  Komfort użytkowania:

  Inne właściwości:

 • WYKŁADZINY Dla dzieci

  Kolorowe i miękkie w dotyku wykładziny dla dzieci

  Wykładziny dywanowe dla dzieci dzięki intensywnej, żywej kolorystyce sprawią, że kącik Twojego malucha szybko zmieni się w przytulne i radosne miejsce do zabawy. W ofercie posiadamy szeroką gamę starannie wykonanych wykładzin dziecięcych, wśród których można znaleźć między innymi modele w motylki, bajkowe postacie, a także z nadrukowanymi uliczkami i ciekawymi budynkami. Wszystkie wykładziny dla dzieci są miękkie, miłe w dotyku, a także łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu.

  Naturalne i syntetyczne wykładziny dziecięce

  Wykładziny dywanowe dla dzieci stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych dywanów i znakomicie sprawdzą się zarówno w pokoju przedszkolaka, jak i nastolatka. Wszystkie wykładziny dziecięce są odporne na zaplamienie, wytrzymałe na ugniatanie i posiadają specjalne antymolowe zabezpieczenia. Dostępne w naszym sklepie wykładziny dla dzieci zostały wyprodukowane w ten sposób, by każda z nich nie tylko zachwycała niepowtarzalnym wyglądem, ale także zachowywała trwałe kolory, nawet w trakcie długiego użytkowania. Dzięki żywym barwom wszystkie wykładziny dziecięce zapewnią maluchom wiele radości i zabawy.

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!

 • WYKŁADZINY Obiektowe

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!

 • Obszycie WYKŁADZIN

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!

 • WYKŁADZINA Sztuczna Trawa

  Wykładzina sztuczna trawa: na tarasy i balkony

  Sztuczna trawa poprzez swój naturalny kolor runa i dużą wytrzymałość, pozwala stworzyć piękny ogród, balkon bądź taras. W asortymencie posiadamy szeroki wybór wykładzin sztucznej trawy, które zostały wyprodukowane metodą igłowania, gwarantując trwałość i wysoką funkcjonalność. Każda wykładzina typu sztuczna trawa nie wymaga nawadniania oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych, znajdując szerokie zastosowanie w ogrodach, obiektach sportowych, a także na przydomowych tarasach i balkonach.

  Wykładziny sztuczna trawa, które nie wymagają pielęgnacji

  Wykładziny sztuczna trawa to produkty, które doskonale imitują naturalną zieloną roślinność, zachowując trwałe kolory nawet w trakcie wieloletniego użytkowania. Każda tego typu wykładzina posiada starannie przycięte runo, dzięki czemu sztuczna trawa nie zapada się i cały czas jest sztywna. Sztuczna trawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i działanie intensywnego promieniowania słonecznego, a dodatkowo doskonale przepuszczają wodę. Atutem każdej sztucznej trawy jest także fakt, iż produkty te znakomicie dodają prestiżu i potęgują estetykę wnętrza.

  Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!