×

Wykładziny PCV podłogowe, wykładzina do kuchni

Tanie wykładziny PCV o różnych grubościach

Wykładziny podłogowe PCV stanowią jedną z najbardziej rozbudowanych grup produktów w zróżnicowanych cenach, obejmując zarówno wyroby mieszkalne, jak i biurowe oraz przemysłowe. Dostępne w tej kategorii tanie wykładziny PCV nie pochłaniają wilgoci, doskonale chronią podłogę w trakcie użytkowania, a dodatkowo są odporne na mole, ugniatanie oraz działanie promieniowania słonecznego. Wszystkie wykładziny PCV, które oferuje nasz sklep internetowy są dostępne w ponadczasowych wzorach, kolorach i stylach, doskonale wpasowując się zarówno w klimat wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Wykładzina idealna do kuchni

W asortymencie posiadamy szeroką gamę tanich wykładzin PCV, ale bardziej wymagającym klientom jesteśmy w stanie zaproponować wykładziny, których ceny są nieco wyższe, co wiąże się z ich podwyższoną jakością. Wszystkie wykładziny podłogowe PCV dostępne w naszym sklepie internetowym stanowią ciekawą alternatywę dla pozostałych rodzajów podłoża.

Wykładziny podłogowe PCV – prosty sposób na efektowną podłogę

Tanie wykładziny PCV oferowane przez nasz sklep internetowy to prosty sposób na efektowne wykończenie podłogi i uzyskanie estetycznej ozdoby. Wykładziny podłogowe PCV to produkty, których ceny są dość różne i zależą między innymi od technologii produkcji oraz rodzaju zastosowanych materiałów.

Wykładziny PCV do kuchni i wnętrz użytkowych

Nasze produkty perfekcyjnie się sprawdzają w przypadku wymagających miejsc. W porównaniu do naturalnych tworzyw wykładziny PCV do kuchni czy łazienki nie pochłaniają wilgoci i nie ulegają zniekształceniu. To gładkie powierzchnie, które nie mają żadnych drobnych szczelin, które zbierałyby wodę czy kurz. Stanowią więc praktyczną dekorację podłogi. Co więcej, zazwyczaj dużo trudniej się na wykładzinie PCV poślizgnąć niż na wypastowanym parkiecie. Produkty mają tę zaletę, że możesz je bezproblemowo położyć na każdym rodzaju posadzki. 

Produkty z naszej kolekcji są niezwykle praktyczne, dlatego chętne są wybierane do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Nie tylko są to wykładziny do kuchni czy łazienki, ale także perfekcyjne okrycia podłogi do korytarza czy pomieszczenia gospodarczego, np. pralni lub spiżarni. Znajdują też zastosowanie w biurach, halach i bibliotekach. Łatwo je utrzymasz w czystości, wystarczy tylko od czasu do czasu przetrzeć ich powierzchnię odsączonym mopem. Mają również duże walory akustyczne, ponieważ tłumią dźwięki lepiej niż panele. Jeżeli jednak nie spełniają Twoich upodobań estetycznych, koniecznie sprawdź wykładziny dywanowe, które są milsze w dotyku. 

Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!