×
SHAGGY SEVENSOFT 7901 VISION
  • Obecnie brak na stanie
Dywan Shaggy Wysoki Włos...

      

Dywan Shaggy Gloria Lurex Koralowy

      

Dywan Shaggy Wysoki Włos...

       

Dywan Shaggy Wysoki Włos...

       

Dywan Shaggy Wysoki Włos...

     

       

Dywan Shaggy Gloria Lurex...

      

Dywany z długim włosem 7 cm

Niektóre chodniki nadają się wyłącznie do wnętrz o konkretnym charakterze. Dywan z długim włosiem to świetny element wystroju w pomieszczeniach takich jak salon albo sypialnia. Sprawdzi się dobrze również w pokoju starszego dziecka. Jego największą zaletą jest atrakcyjny wygląd. Co więcej, sprawia, że kontakt stóp z podłogą staje się o wiele przyjemniejszy, jako że włosie jest miękkie i delikatne dla skóry. To doskonały wybór zarówno do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak i tych przytulnych czy skandynawskich.

Jak dywany z długim włosiem uzupełniają różne style wnętrz 

Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że dywan włochaty da się dopasować do praktycznie każdego pomieszczenia. Dostępne są modele o intensywnych barwach, doskonałe jako kontrapunkt w kompozycji wnętrza, jak i te pastelowe oraz stonowane. Każdy dywan z długim włosiem został przygotowany w taki sposób, aby włókna były trwałe i odporne na wielokrotne czyszczenie. Co więcej, specjalna technika splotu w połączeniu z materiałem wysokiej jakości sprawia, że dywan nie linieje i przez długi czas zachowuje efektowny wygląd. Jednocześnie włoska przędza, z której wykonane są produkty, jest łatwa w czyszczeniu.

Dywany z długim włosiem - różnorodność kolorów, wzorów i rozmiarów

Dywan włochaty dostępny jest w bogatej gamie rozmiarów. To ułatwia dopasowanie go na przykład do przestrzeni przy łóżku w przypadku sypialni albo obszaru na środku pokoju w przypadku salonu. Dla podkreślenia niezwykłego charakteru aranżacji szczególnie poleca się dywan z długim włosiem przetykany brokatową nitką, która pięknie połyskuje w świetle dziennym i sztucznym. Dywany te, dzięki dobrej jakości wykorzystanych do ich produkcji materiałów, mogą być z powodzeniem użytkowane we wnętrzach, w których mieszkają zwierzęta - zwłaszcza takie, które nie gubią sierści.

 

W ofercie dostępne są dywany obszywane tradycyjnie, z gładkimi bokami, jak i modele wyposażone w dodatkowe, ozdobne frędzle. Wszystkie wersje mają włosie o długości kilku centymetrów. Z tego powodu dywan włochaty wyróżnia się wyglądem na tle innych tekstyliów tego rodzaju i sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne w odbiorze.