- DYWANÓW, CHODNIKÓW I AKCESORIÓW:

 

- 10 złotych           płatność przelewem,kurier GLS

                     ( zamówienie powyżej kwoty 199 zł dostawa gratis PROMOCJA ) - nie dotyczy wykładzin dywanowych, pcv i sztucznej trawy.

 - 20 złotych          płatność za pobraniem, Kurier GLS

  

 - WYKŁADZIN 

PRZESYŁKA ZŁOŻONA W KOSTKĘ

SZEROKOŚĆ
WAGA MAKS.
PŁATNOŚĆ
PRZELEW/T PAY
PŁATNOŚĆ
ZA POBRANIEM

od 200cm-400cm

do 30 kg

10 zł

20 zł

 - WYKŁADZIN I MATERIAŁÓW PONAD GABARYTOWYCH:

PRZESYŁKA ZWINIĘTA W RULON

SZEROKOŚĆ       
WAGA MAKS.
PŁATNOŚĆ
PRZELEW/T PAY
PŁATNOŚĆ
ZA POBRANIEM

do 200cm

do 30 kg

10 zł

20 zł

do 300cm

do 50 kg

199 zł

259 zł

do 400cm

do 50kg

199 zł

259 zł

Paczki powyżej 200cm i wagi ponad 30 kg nie są wnoszone przez kuriera, materiał odbiera się przy ciężarówce kierowcy. 

Wybierając płatność przelewem prosimy o umieszczenie w tyt. przelewu swojego loginu, przyspieszy to identyfikacje Państwa zamówienia.

Przy odbiorze osobistym nie płacą Państwo jakichkolwiek kosztów dodatowych oprócz tylko wyłącznie koszty materiału.

Przesyłki wysyłamy

 • od poniedziałku do piątku firmą kurierską GLS
 • Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w godz. od 9.00 do 17.00. Jeśli nie ma Cię w tym czasie w domu rozważ dostawę do miejsca pracy.

Paczka

 • Dywany lub wykładziny wysłane kurierem GLS o szerokości do 200 cm wysyłamy zwinięte w rulon, wszelkie większe rozmiary poskładane w kostkę. Maksymalna waga przesyłki to 31,5 kg, suma obwodu i najdłuższego boku paczki nie przekracza 3 metrów czyli 1 x najdłuższy bok plus 2 x wysokość plus 2 x szerokość ( przykład: 1 x 200cm + 2 x 30cm + 2 x 20cm )
 • Przekraczające gabaryty lub wagę zamówienie wysyłamy kurierem czas wysyłki od 2 do 5 dni roboczych, jest możliwość odbioru osobistego. 

Czas realizacji

 • zamówienia do 48 godzin w dni robocze od momentu zaksięgowania przelewu na koncie lub wyrażenia chęci zapłaty za pobraniem -czas realizacji ulega wydłużeniu do 14 dni w przypadku towarów na zmówienie jak - nakładki na stopnie, dywany o niestandardowych wymiarach itp. 

Pomocne informacje

 • Prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu, zostanie on podany kurierowi aby mógł skontaktować się z Państwem przed dostarczeniem przesyłki.
 • Jeżeli adres dostawy jest inny niż podany w formularzu, prosimy o podanie właściwego w e-mailu lub kontakt telefoniczny. 
 • Po wysłaniu przesyłki, zostanie wysłany mail potwierdzający wysyłkę oraz nr listu przewozowego , który pozwli monitorować paczkę na stronie firmy kurierskiej GLS: www.gls-poland.pl
 • Prosimy zawsze sprawdzać przesyłkę w obecności kuriera , czy opakowanie i jego zawartość jest nieuszkodzona lub czy nie powstał ubytek. Jeżeli powstało uszkodzenie prosimy sporządzić protokół szkody, który posiada przy sobie kurier. Reklamacje dotyczące uszkodzenia mechanicznego będziemy rozpatrywać na podstawie tego dokumentu. Protokół szkodowy powinien zostać podpisany przez kuriera i klienta.
 • Podstawowe zasady montażu i konserwacji wykładziny: 
 • 1. Powierzchnia do wyłożenia wykładziny powinna być pozioma, równa, bez pęknięć, sucha oraz wytrzymała i odporna na naciski podczas użytkowania
 • 2. Warunki klimatyczne podczas montażu wykładziny to: temperatura podłoża o wartości 15-22 oC, temperatura powietrza 17-25 oC, względna wilgotność powietrza max 75 %
 • 3. Przed przystąpieniem do montażu, należy pozostawić wykładzinę płasko rozłożoną na okres 1-2 godz. w temp. pokojowej wykładzina będzie bardziej elastyczna i łatwiejsza w układaniu
 • 4. Wysoką jakość oraz długotrwałą żywotność wykładziny zapewnia podklejenie wykładziny na całej powierzchni -klejami specjalnie do tego przeznaczonymi (zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta)
 • 5. Przed rozpoczęciem użytkowania zaleca się, umycie wykładziny ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu oraz wytarcie do sucha. Wykładzinę należy pokryć środkiem konserwującym- zabieg ten zabezpiecza przed nadmiernym ścieraniem
 • 6. Podstawowa konserwacja - podłogę należy zamieść oraz umyć wodą z dodatkiem środka czyszczącego przeznaczonego do wykładzin PCV
 • Kupujący, który nie dopełnił obowiązku zawartej umowy i nie odebrał przesyłki pobraniowej , ponosi koszty wysyłki towaru i jego powrotu do nas.
 • Paczki odesłane ( zwroty ) odsyła się na własny koszt ( zwroty pieniędzy są realizowane przelewem na podany nr konta ), paczka odesłana do nas formą za pobraniem nie jest odbierana.
 • * Zdjęcia przez nas wykonywane odzwierciedlają rzeczywisty kolor(  UWAGA - indywidualne ustawienia monitora mogą wpłynąć na rzeczywisty kolor produktu )  * Kolor obszycia chodników, wykładzin oraz niektórych dywanów może różnić się od obszycia przedstawionego na zdjęciach. * Zastrzegamy sobie różnicę wymiarów +/- 2%* Po otrzymaniu dywanu, wykładziny w formie kostki należy przewinąć ją niezwłocznie po otrzymaniu na rulon.