×
Obszycie ,Profesjonalne...

Cena dotyczy 1 metra bieżącego obszycia 

Obszywanie wykładzin, dywanów i chodników - usługa

Zadbaj o detale i postaw na profesjonalne obszycie wykładzin z Dywaneo.pl. Zaufaj zespołowi profesjonalistów, który od lat realizuje wysokiej jakości usługi dla klientów w całej Polsce. Ty również możesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.

Profesjonalnie obszyjemy Twój dywan

Co to jest obszycie wykładzin? Jest to usługa polegająca na zabezpieczeniu boków wykładziny przed zniszczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele wykładziny w biurach, gabinetach lub nawet prywatnych domach muszą znosić każdego dnia. Przygotowaliśmy więc ofertę, która uchroni je przed procesem niszczenia, co z kolei przełoży się na atrakcyjny design i imponującą niezawodność przez lata użytkowania. Specjaliści odpowiedzialni za wykonanie obszycia wykładzin, wykorzystują wyselekcjonowane nici lub wysokiej klasy taśmy wykończeniowe. Korzystamy jedynie z innowacyjnych i precyzyjnych narzędzi oraz urządzeń zapewniających perfekcję. Dbając o estetyczny wygląd wykładzin, dobieramy kolor nici w taki sposób, by efekt końcowy prezentował się w sposób elegancki i dopasowany do indywidualnych wymagań klienta.

Dodatkowe korzyści z obszywania wykładzin 

Zabieg obszywania wykładzin nie tylko wpływa na ich trwałość, ale także poprawia jego luksusowy charakter. Solidnie wykończone boki i rogi robią lepsze wrażenie niż surowo przycięte krawędzie. Dzięki temu wnętrze nabierze nowego wymiaru, który doceni każdy klient lub pracownik. Przekonaj się na własne oczy, jak obszycie wykładzin odmieni aranżacje wszystkich pomieszczeń.

Ile kosztuje obszycie wykładzin dywanowych

Zaprezentowany cennik obowiązuje za metr bieżący wykładziny zakupionej w Dywaneo.pl. Do dyspozycji interesantów oddajemy jednak możliwość obszycia innych materiałów. W takich przypadkach koszt ustalany jest indywidualnie podczas konsultacji.

Kontakt i konsultacje: jesteśmy do Twojej dyspozycji

Chcesz poznać szczegóły oferty, wycenę realizacji zlecenia lub potrzebujesz pomocy przy wyborze poszczególnych rozwiązań? Nie marnuj więcej czasu na poszukiwania i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami i rozwiążemy każdy problem!

 

Zobacz wszystkie wykładziny z naszej oferty!