×

Taśmy montażowe do sztucznej trawy

W sklepie internetowym Dywaneo.pl prezentujemy taśmy do sztucznej trawy, które ustabilizują murawę zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynku. Produkty mocujące wykorzystasz podczas instalacji nietypowej, ale oryginalnej wykładziny w zielonym kolorze. Każda taśma samoprzylepna do sztucznej trawy jest odporna na działanie różnych czynników, dzięki czemu masz gwarancję, że nie straci swoich właściwości wskutek działania deszczu lub promieniowania ultrafioletowego – posłuży dobrze przez bardzo długi czas. 

Taśmy montażowe do sztucznej trawy

Niezawodność i duża wytrzymałość produktów stwarzają możliwość montowania trawiastej wykładziny na balkonie, ale możesz użyć ciekawej i eleganckiej dekoracji podłóg również na tarasie, patio czy dachu. Zazieleni się w tych miejscach dzięki temu, że taśma do montażu sztucznej trawy jest odporna na działania atmosferyczne od -40°C do +90°C. Wszystkie produkty gwarantują proste i szybkie mocowanie, zarówno gotowe i przycięte wersje o długości 2 m, jak i warianty na rolce, które są z kolei wygodniejsze w montażu poszczególnych elementów sztucznej trawy. 

Jaka taśma do sztucznej trawy sprawdzi się najlepiej?

Wybierając produkty w sklepie internetowym Dywaneo.pl, nie musisz się o nic martwić, ponieważ wszystkie taśmy do montażu sztucznej trawy są niezawodne. Wykonano je z masy bitumicznej – mieszanki złożonej z bitumu, żywic polimerowych i wypełniaczy, które po utwardzeniu tworzą elastyczną warstwę hydroizolacyjną. To mocny i wodoodporny produkt, który można umieszczać nawet na surowym fundamencie czy stropie. Wykazuje on dużą przyczepność z obu stron – będzie dobrze trzymać nie tylko murawę, ale także idealnie zespalać się z podłożem. 

Zaletą taśmy do sztucznej trawy jest to, że nie pozostawia ona żadnych śladów po skończeniu użytkowania. Doskonale sprawdza się przy łączeniu krawędzi różnych elementów. Zwróć uwagę na montaż – najłatwiejsza do przytwierdzenia murawy jest taśma dwustronna do sztucznej trawy. Wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i przykleić ją do podłoża. Pamiętaj o tym, że powinno być ono czyste, suche i odtłuszczone. Dzięki takim produktom Twoje marzenie o zielonym zagonku nawet w trudno dostępnym miejscu nareszcie się spełni!