×
  • Sale -10%
  • Nowy
Wycieraczka Przed Drzwi Chłonna...
  • Sale -10%
Wycieraczka Przed Drzwi Chłonna...
Wycieraczka Palermo
  • Sale -10%
Wycieraczka Przed Drzwi Chłonna...
  • Obecnie brak na stanie
  • Sale -50%
Wycieraczka Wewnętrzna Brązowa...
  • Sale -10%
Wycieraczka Tekstylna Na Buty...
  • Sale -10%
Wycieraczka Tekstylna Szara...
  • Sale -50%
Wycieraczka Wewnętrzna Zielona...
  • Obecnie brak na stanie

Wycieraczki wejściowe do domu - pod drzwi

Wycieraczki wejściowe można spotkać nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także biurach czy lokalach usługowych. Bardzo często spełniają one nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór produktów, dzięki którym bez trudu dobierzesz idealny wariant do swoich potrzeb. Wybrana wycieraczka pod drzwi może zachwycać kształtem, wzorem lub trwałością.

Wybierz wycieraczki wejściowe do butów idealnie dopasowane do wnętrza

Interesują Cię wycieraczki wejściowe, które wyróżnia trwałość? W takim razie wybierz produkt siatkowy, którego możesz używać wewnątrz oraz na zewnątrz. Interesuje Cię produkt, który doskonale sprawdzi się w gospodarstwie domowym zwłaszcza jesienią i zimą? W takim razie postaw na wycieraczki do domu uzupełnione o praktyczne ociekacze od butów. Rozwiązanie to w kompleksowy sposób rozwiązuje problem ubłoconych butów. Na szczególną uwagę zasługuje także ażurowa wycieraczka. Wariant ten doskonale oczyszcza buty z zabrudzeń, pozostając w doskonałym stanie. Wszystkie te propozycje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które bez trudu oczyścisz, dbając przy tym o ich kondycję. Dzięki temu pomimo częstego korzystania, wycieraczki wejściowe będą świetnie się prezentować.

Poznaj modele zachwycające wyglądem

Wycieraczki wejściowe kojarzą Ci się z prostokątnym produktem, który ma spełnić praktyczną funkcję? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę wycieraczek z modnym nadrukiem. Produkt ten nie tylko skutecznie oczyszcza buty z zabrudzeń, ale również stanowi ciekawą ozdobę. Postaw na wariant ekologiczny i wybierz model wykonany z gumy z recyklingu i poliestru. Dzięki temu zyskasz nie tylko oryginalną dekorację, lecz także będzie to produkt realizujący nowoczesne projekty dbania o środowisko.

Zamów wycieraczki wejściowe o nietuzinkowym kształcie

Na szczególną uwagę zasługują także wycieraczki wejściowe, które zachwycają oryginalnym krojem. Zróżnicowany kształt sprawia, że bez trudu wybierzesz model, który będzie doskonale pasował nawet do pomieszczenia o niestandardowych parametrach. Najpopularniejszą alternatywą dla klasycznych prostokątów są półokrągłe wycieraczki wejściowe. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają przy drzwiach zbyt wiele miejsca. Prostokątne modele także znajdziesz w naszej ofercie w różnych rozmiarach. Dzięki temu nawet wąski wiatrołap będzie może zostać wyjątkowo przyozdobiony. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant, który będzie nie tylko praktyczny, ale również doskonale się zaprezentuje, zachwycając wyglądem domowników oraz przybyłych gości.