×
2m Wykładzina Obiektowa Biurowa...

Cena dotyczy 1m2

Wykładziny obiektowe na metry, na duże natężeniu ruchu

Wykorzystaj wykładziny obiektowe w budynku swojej działalności! Dzięki nim zadbasz o estetyczny, ciepły i przyjemny design przestrzeni oraz zachowasz możliwości szybkiego i prostego utrzymania czystości obiektu. Wykładziny obiektowe to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za aranżację instytucji publicznych. Jeśli więc szukasz sprawdzonych rozwiązań, jesteś we właściwym miejscu.

Wykładziny obiektowe PCV do instytucji publicznych

Wykładziny obiektowe to produkty z tkanin syntetycznych (np. PCV), które doskonale nadają się do miejsc o nadmiernej eksploatacji w trudnych warunkach. Świetnie radzą sobie m.in. z kółkami wózków lub foteli, które nie pozostawiają na niej śladów lub z promieniowaniem UV, nie tracąc kolorów pod wpływem częstego kontaktu z promieniami słonecznymi. Zobacz również nasze wykładziny na balkon

 

Wszystkie najistotniejsze informacje na temat poszczególnych rozwiązań znajdziesz w opisach pod oferowanymi propozycjami. Jeśli mimo to chcesz skorzystać z naszego wsparcia, wystarczy skontaktować się z zespołem Dywaneo.pl telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model dywanu dostosowany do indywidualnych preferencji.