×

O firmie

Firma Dywaneo od samego początku działalności skupia się przede wszystkim na sprzedaży wyselekcjonowanych dywanów i chodników z całego świata, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom odbiorców, uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym można bezpiecznie i wygodnie zamawiać towary bez wychodzenia z domu.

Sklep internetowy Dywaneo.pl posiada w swoim asortymencie dywany, chodniki i wykładziny, które są dostępne w różnych wzorach, kolorach oraz fakturach. Szeroka gama produktów sprawia, że w naszym sklepie można znaleźć zarówno wyroby maszynowe, jak i tkane ręcznie.

Jako firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości dywanów, chodników ,wykładzin ,nakładek na schody .Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dywany i chodniki dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzuje perfekcyjne wykończenie, estetyczny wygląd i ciekawa kolorystyka, stanowiąc idealne dodatki do wykańczania podłóg.

Klienci, którzy odwiedzą sklep internetowy Dywaneo.pl mogą liczyć nie tylko na bogaty asortyment produktów, ale także na fachowe i rzetelne doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników, służący radą i pomocą w doborze odpowiedniego dywanu, chodnika czy wykładziny.

Jednym z najwygodniejszych sposobów dokonania u nas zakupów jest złożenie zamówienia przez Internet. Wszystkie transakcje realizujemy sprawnie i szybko. 

F.H.U. „SIMONE” Szymon Pawlik
Brzezna 420, 33-386 Podegrodzie
REGON: 492919489
NIP: 7342846991
NUMER KONTA BANKOWEGO: 04 1750 0012 0000 0000 2371 0323


Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Minister Gospodarki