O firmie

Firma Dywaneo to jeden z czołowych dostawców wysokiej jakości dywanów, chodników i wykładzin, funkcjonujący na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w Nowym Sączu i od samego początku działalności skupia się przede wszystkim na sprzedaży wyselekcjonowanych dywanów i chodników z całego świata, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom odbiorców, uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym można bezpiecznie i wygodnie zamawiać towary bez wychodzenia z domu.

Sklep internetowy Dywaneo.pl posiada w swoim asortymencie dywany, chodniki i wykładziny, które są dostępne w różnych wzorach, kolorach oraz fakturach. Szeroka gama produktów sprawia, że w naszym sklepie można znaleźć zarówno wyroby maszynowe, jak i tkane ręcznie, które podkreślą szyk i elegancję każdego mieszkalnego czy biurowego wnętrza.

Jako firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości dywanów, chodników i wykładzin, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dywany i chodniki dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzuje perfekcyjne wykończenie, estetyczny wygląd i ciekawa kolorystyka, stanowiąc idealne dodatki do wykańczania podłóg.

Klienci, którzy odwiedzą sklep internetowy Dywaneo.pl mogą liczyć nie tylko na bogaty asortyment produktów, ale także na fachowe i rzetelne doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników, służący radą i pomocą w doborze odpowiedniego dywanu, chodnika czy wykładziny.

Jednym z najwygodniejszych sposobów dokonania u nas zakupów jest złożenie zamówienia przez Internet. Wszystkie transakcje realizujemy sprawnie i szybko. Osoby zainteresowane obejrzeniem produktów stacjonarnych zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego się na terenie Nowego Sącza.


CENTRUM DYWANOW I WYKŁADZIN "DYWANEO"

F.H.U. „SIMONE” Szymon Pawlik
Ul. Orawska 5, 33-300 Nowy Sącz
REGON: 492919489
NIP: 7342846991
NUMER KONTA BANKOWEGO: 04 1750 0012 0000 0000 2371 0323


Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Minister Gospodarki
e-mail: sklep@dywaneo.pl

 

Pracownicy

Nasi klienci mogą liczyć na wysoko wyspecjalizowaną obsługę ze strony naszych pracowników, którzy wraz z naszą Firmą rozwijali znajomość poszczególnych materiałów dzięki szkoleniom i zaangażowaniu w prace. Do każdego zamówienia podchodzimy indwywidualnie dbając o zadowolenie klienta.

 

Informacje

Jakiekolwiek zapytania proszę pisać na naszego maila lub dzwonić by uzyskać potrzebne Państwu informację o produkcie jak i też inne związane z tym dane potrzebne do pełnego poznania poszczególnego asortymentu oraz pewnego zakupu.

Sklep czynny w godzinach:

Poniedziałek9:00 - 17:00
Wtorek9:00 - 17:00
Środa9:00 - 17:00
Czwartek9:00 - 17:00
Piątek9:00 - 17:00
Sobota9:00 - 14:00