CHODNIKI Tradycyjne Wzory 

Wnętrze, które wydaje się chłodne w odbiorze, wymaga dodatków zmieniających to wrażenie. Chodniki tradycyjne to najprostszy sposób na sprawienie, aby dane pomieszczenie stało się bardziej przytulne i ciepłe w oczach domowników oraz gości. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania nie tylko rozmiaru tekstyliów, ale również i ich koloru. W ten sposób chodnik tworzy spójną aranżację wnętrza o dowolnej funkcji.

 

Chodniki tradycyjne zazwyczaj są traktowane po macoszemu, bo ich funkcja jest bardziej użytkowa. Zwraca się na nie mniejszą uwagę, bo przez swoje parametry służą głównie do wykładania podłóg w ciągach komunikacyjnych, na przykład przedpokoju, korytarzu czy na schodach. Tymczasem chodniki wymagają takiej samej uwagi przy wyborze, jak i dywany w salonie albo sypialni. To one często kształtują pierwsze wrażenie gości po wejściu do domu.

Chodniki orientalne

W ofercie sklepu znajdują się chodniki tradycyjne o różnych szerokościach, co pozwala dopasować je do wymiarów konkretnego wnętrza. Każdy chodnik ma inne parametry, jeśli chodzi o wysokość włosia, jego charakterystykę i wytrzymałość. Dostępne są modele przystosowane wyłącznie do wnętrz, jak i te, które sprawdzą się na korytarzach zewnętrznych czy na przykład pod wiatami. Produkty sprzedawane są w pożądanej długości, z dodatkową opcją obszycia, zapobiegającą strzępieniu się końców. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia dopasowanie wyglądu chodnika do aranżacji pomieszczenia.

 

Asortyment obejmuje chodniki dostosowane do różnych oczekiwań klientów. Modele tkane gęsto i płasko, z krótkim włosiem, to świetny wybór w miejscach, gdzie mieszkają zwierzęta albo tam, gdzie często chodzi się w obuwiu noszonym na zewnątrz. Z kolei chodniki tradycyjne o grubszym splocie, często wyższe, są polecane do tych miejsc, gdzie po podłodze domownicy i gości poruszają się często bez obuwia. Są miękkie i przyjemne w odbiorze, a dodatkowo dobrze izolują od zimna podłogi. Część modeli można stosować w miejscach, gdzie zamontowane zostało ogrzewanie podłogowe.

 

Wybierz swój chodnik ze wszystkich produktów w naszej ofercie!

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów