×
Dywan FloorArt
  • Obecnie brak na stanie
Dywan FloorArt
  • Obecnie brak na stanie
Dywan Sznurkowy Star / Moon
  • Obecnie brak na stanie
Dywan Sznurkowy Moon Beżowy...

       

Dywany vintage / retro

Proponowane przez nas dywany vintage to idealne rozwiązanie designerskie dla wszystkich tych osób, które poszukują powiewu świeżości stylistycznej w swoim salonie, sypialni lub przedpokoju. Wybierając nasze produkty, mają Państwo pewność, że od tej pory pomieszczenie nabierze całkiem nowego blasku. Oferujemy dywan retro o prostym geometrycznym wzorze, ale znajdą się także dywany przedstawiające mozaiki wręcz hipnotyczne. 

Czy dywany vintage sprawdzą się w każdym mieszkaniu? 

Styl vintage czasami pobieżnie interpretowany przez amatorów uznawany jest za estetykę hermetyczną. Tymczasem tak naprawdę dywan vintage aranżacje może proponować najróżniejsze. Różne więc może być zastosowanie tych elementów designerskich, które dodatkowo są bardzo miłe w dotyku. Przede wszystkim istotą takich dywanów jest łączenie starego z nowym. Ta właśnie eklektyczność przyciąga uwagę coraz większej ilości klientów. W efekcie dywany w stylu vintage będą bardzo charakterystyczne i będą bezpośrednio nawiązywać do estetyki retro. Dzięki temu mogą Państwo zyskać dywany, które będą nadawać bardzo oryginalnego charakteru w salonie albo w pokoju. Nasze produkty mają motywy designerskie tradycyjne, ale są unowocześnione. Dzięki temu dywany vintage wprowadzają klasyczny element wizerunkowy, ale jednocześnie będą korespondować z nowoczesnymi na przykład minimalistycznymi meblami. 

Dywany vintage w pomieszczeniach nowoczesnych 

Wybierając nasze dywany vintage, podejmą Państwo słuszną decyzję niezależnie od tego, jak macie zaprojektowane pomieszczenie. Obecne tendencje w architekturze wnętrz to właśnie stawianie na różnorodność. W efekcie sprzedawane w naszym sklepie dywaneo.pl dywan retro od razu wpasuje się w aranżacje skandynawskie, prowansalskie, czy też typowo postmodernistyczne. Poza tym idealnie takie dywany będą się komponować w towarzystwie mebli zabytkowych lub rustykalnych. Nadają pomieszczeniu typowo domowy charakter, ale sprawdzą się także w loftach lub w studio. Nadają pomieszczeniom energii zawsze pozytywnej. 

Zachęcamy do przejrzenia dywanów retro i wybrania produktów zgodnych z Państwa gustem.