Podłogowe abstrakcje, czyli dywany, które zapewnią komfort stąpania i zachwycą wzorem

   0Komentarze
Podłogowe abstrakcje, czyli dywany, które zapewnią komfort stąpania i zachwycą wzorem

Nie tylko wzory geometryczne wpisują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Na podłodze w salonie doskonale odnajdą się także dywanowe abstrakcje! Dziś przedstawiamy najciekawsze propozycje dywanów, które zachwycą Was swoją miękkością, modnym wykończeniem i bogatą gamą kolorystyczną.

Dywany w nowoczesnym stylu

Dywany shaggy już od dawna plasują się na najwyższych miejscach pośród najpopularniejszych modeli nowoczesnych dywanów. W tym roku jednak na miłośników mody czeka kilka urozmaiceń.

Dywany shaggy charakteryzują się długim i miękkim włosiem. Zazwyczaj są to modele jednobarwne, bowiem jakikolwiek wzór przy tego rodzaju runie nie byłby dobrze widoczny. Wszystko zależałoby od załamania włosia. Jednak rozwiązaniem są niezwykle modne w tym sezonie dywany ze strukturą. Ich włos jest przycinany na różną wysokość, dzięki czemu wzór jest zawsze widoczny.

Doskonałym przykładem jest dywan Soft 3D. Jego miękkie włosie zapewnia duży komfort podczas chodzenia po podłodze, a kolor ciemnego brązu ułatwi jego zaaranżowanie w przestrzeni. Wyjątkowy wzór 3D stanie się oryginalną ozdobą wnętrza.

Innym przykładem dywanu z ciekawym, abstrakcyjnym wzorem jest dywan Dream w kolorze kremowym. W przypadku tego modelu początkowa geometria wzoru jest celowo zaburzona. Co również wpisuje się w najnowsze trendy. Jego jasną kolorystykę równie łatwo wpiszesz w styl swojego salonu czy sypialni.


Dywan akrylowy Clamente

Łatwe w aranżowaniu dywany abstrakcyjne

Dużą zaletą dywanów abstrakcyjnych jest łatwość dopasowania ich kolorystyki do mebli i pozostałych dekoracji. Zazwyczaj dywany do salonu mają różnokolorowe wzory. Jedne utrzymane są w jednej tonacji, inne zachwycają feerią barw. Im większa gama kolorystyczna dywanu, tym łatwiej odnaleźć jedną przewodnią barwę dla całego pomieszczenia.

Weźmy za przykład nowoczesny dywan akrylowy Clamente. Przeważającą barwą w jego przypadku jest szary, jednak wzór uzupełnia ciekawy, łososiowy kolor. I to właśnie on pozwala na dobór dodatków w tej tonacji. We wnętrzu, w którym będzie położony ten dywan, mogą odnaleźć się np. łososiowe poszewki, które urozmaicą dominującą kolorystykę wnętrza.

W naszym sklepie odnajdziesz również dywany sznurkowe, które zazwyczaj wykonane są z polipropylenu. Zarówno materiał ten, jak i metoda tkania pozwalają odwzorować na dywanach najróżniejsze motywy. Ich wzory zachwycają szczegółowością i intensywnością kolorów.

Jeśli szukasz dywanu, który łatwo dopasujesz do swojego salonu, abstrakcyjne wzory będą odpowiednim wyborem. Zachwycają nie tylko różnorodnością kolorystyczną, ale także komfortem stąpania po nich.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz