×

3 dywany do pokoju dziewczynki

Image Blog

Planujesz aranżację pokoiku swojej małej królewny? Weź pod uwagę wybór odpowiedniego dywanu: estetycznego i praktycznego zarazem. Jakie dywany do pokoju dziewczynki warto wybrać? Oto 3 naszym zdaniem najciekawsze propozycje.

Dywany dla dzieci – jakie muszą spełniać warunki?

Dywan do pokoju dziewczynki powinien spełniać szereg istotnych warunków. To, że musi być estetyczny, jest jasne – Twoja córka na pewno nie zaakceptuje bylejakości. Ważne jednak, żeby tego typu dodatek do wnętrz był też praktyczny – w końcu będzie to dosłownie plac zabaw, wymagający regularnego, bardzo dokładnego czyszczenia. Co jeszcze się liczy w przypadku dywanów dla dzieci? Na pewno komfort pociechy i jej bezpieczeństwo – najlepszym pomysłem, nie tylko w przypadku małych alergiczek, będzie wybór dywanu do pokoju dziewczynki wykonanego z syntetycznych, a nie naturalnych, włókien. Jakie modele dywanów będą się prezentować najlepiej w dziecięcym pokoju? Sprawdź nasz wybór.

Dywany do pokoju dziewczynki – nasz wybór stylowych propozycji

Jeśli nie masz pomysłu na wybór dywanu do pokoju dziewczynki, zdaj się na nasze propozycje. Wybraliśmy je z myślą o różnych potrzebach, również tych estetycznych.

1. Dywan okrągły do pokoju dziewczynki w pastelowej kolorystyce

Dywan okrągły do pokoju dziewczynki? Idealny wybór, zwłaszcza taki, jak ten z groszkami i słodką, różową gwiazdką. Będzie pięknie prezentował się w połączeniu ze stylowym łóżkiem z baldachimem. Dywan ten jest miękki, antyelektrostatyczny oraz antybakteryjny, odpowiedni dla alergików.

Dywan Dziecięcy Beauty Kids 0001 Różowy Gwiazdki

Dywan dziecięcy Beauty Kids

2. Dywan do pokoju dziewczynki z chmurkami

Kolejna propozycja do dziecięcego pokoiku to szary dywan, który nigdy nie wychodzi z mody i tak samo dobrze sprawdzi się w przypadku kilkulatek, jak i starszych nastolatek. Model z różowymi chmurkami ma w sobie sporo wdzięku!

DYWAN DZIECIĘCY AVANOS KIDS 8575 SZARY CHMURKI

Dywan dziecięcy Avanos Kids

3. Dywan dla dzieci w intensywnych kolorach

Dywan w stylu funky od marki Agnella to strzał w dziesiątkę w przypadku dziewczynek lubiących modne dodatki i mocne kolory. Wygląda jak ilustracja latynoskiej bajki i wprowadzi do wnętrza solidną dawkę optymizmu i energii.

Dywan Funky Ela różowy Dla Dzieci Folk

Dywan Funky

Wybór dywanu do pokoju dziewczynki to poważna sprawa: musi nie tylko zyskać aprobatę małej księżniczki (często wymagającej), ale też sprawdzić się w przypadku częstego, intensywnego użytkowania. Idealne, bezpieczne dywany dla dzieci znajdziesz w ofercie naszego sklepu.